Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 28.09.2013, 12:43
Nawiązując jeszcze do wypowiedzi Dariooka o Kowalczyk, chyba w reklamie czy gdzieś padają słowa, że trenuje po 8 godzin dziennie, więc z całym szacunkiem dla piłkarzy, te kilka spotkań więcej dupy im nie urwie.

Może za jakiś czas większa liczba meczów w sezonie, podniesie ciut możliwości fizyczne grajków w naszej lidzie.

Co do meczu, jaki Ruch jest każdy widzi. Nie wolno im lekceważyć przeciwnika i mam nadzieję, że zobaczymy dziś lepszą piłkę niż w spotkaniu z Cracovią czy nawet Lechią.
What's new?

Odpowiedz cytując