Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9347
Stary 28.09.2013, 12:12
KrysteQ napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze, w pobliżu stadionu znajduje sie jakis Hotel aby przenocować po meczu?
http://www.bialagwiazda.com.pl/pl/

stadion bedziesz widzial z okna ;-) i przy okazji wspierasz TS Wisła
Ostatnio edytowane przez aNouc : 28.09.2013 o godz. 12:14.
Odpowiedz cytując