filemon napisał(a):

O właśnie na taką opinię czekałem, odnoszę podobne wrażenie.
Co to za myślenie "bądźmy piąci a nie pierwsi bo nie będzie wzmocnień"? Pierwsi i jazda ze wzmocnieniami, już Smuda o to zadba. Cupiał obiecał, to będą. Mam taką wielką nadzieję, dotychczas z reguły dotrzymywał obietnic.
|
Nieśmiało przypomnę, że Smuda obiecał już jeszcze jeden duży transfer latem (już po zatrudnieniu Brożka)...