kristos napisał(a):

Myślę że stać nas na zwycięstwo w Chorzowie ,choć nie będzie to łatwa sprawa.
Liczę na skromne 2:1 dla Wisły.
|
Prezentuje podobne zdanie. Będzie ciężko, ale pozytywnie.
Ruch nieco osłabiony, wraca Bunoza i Ostoja. Czyli jesteśmy nieco na plus.
Powinno wystarczyć.