Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27471
Stary 27.09.2013, 21:39
http://www.sklep.wisla.krakow.pl/pl/...or_model_2013/
Co myślicie o tej koszulce + nazwisko jako prezent na urodziny? Jakoś jest w miarę ok, czy jak zwykła podrabiana bazaówka?
Odpowiedz cytując