Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9339
Stary 27.09.2013, 21:24
KrysteQ napisał(a):Wyświetl post
mi tu nie chodzi o mecz z Legią, raczej coś na wiosnę bym wybrał, o to chodzi ze z 6h muszę jechać do Krakowa(ta nasza kolej..), więc w dniu meczu byłbym dopiero jakoś po południu, czy zdąże załatwic formalności do meczu, gdy powiedzmy jest o 18/20 ?

I jeszcze, w pobliżu stadionu znajduje sie jakis Hotel aby przenocować po meczu?
dla chcącego nie ma nic trudnego
Hitowy mecz tej rundy, oczywiście nie porównując do derbów.
Odpowiedz cytując