KrysteQ napisał(a):

mi tu nie chodzi o mecz z Legią, raczej coś na wiosnę bym wybrał, o to chodzi ze z 6h muszę jechać do Krakowa(ta nasza kolej..), więc w dniu meczu byłbym dopiero jakoś po południu, czy zdąże załatwic formalności do meczu, gdy powiedzmy jest o 18/20 ?
I jeszcze, w pobliżu stadionu znajduje sie jakis Hotel aby przenocować po meczu?
|
dla chcącego nie ma nic trudnego

Hitowy mecz tej rundy, oczywiście nie porównując do derbów.