Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 27.09.2013, 21:23
Po dzisiejszym meczu Podbeskidzia pytam się gdzie ta cudowna drużyna z wiosny? Czesiek znów będzie musiał uruchomić kontakty w okolicy marca Czy weszło coś napisze o trenerskim odkryciu z przed paru miesięcy czy to ,że są dobrymi kumplami ze Stanowskim na to nie pozwala? aaa zapomniałem ,że Krzysiu S. pluje jadem tylko na Smudę i Fornalika bo oni mu nie liżą jaj
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 27.09.2013 o godz. 21:26.
Odpowiedz cytując