Po dzisiejszym meczu Podbeskidzia pytam się gdzie ta cudowna drużyna z wiosny? Czesiek znów będzie musiał uruchomić kontakty w okolicy marca

Czy weszło coś napisze o trenerskim odkryciu z przed paru miesięcy czy to ,że są dobrymi kumplami ze Stanowskim na to nie pozwala?

aaa zapomniałem ,że Krzysiu S. pluje jadem tylko na Smudę i Fornalika bo oni mu nie liżą jaj