Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KrysteQ
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9337
Stary 27.09.2013, 19:17
mi tu nie chodzi o mecz z Legią, raczej coś na wiosnę bym wybrał, o to chodzi ze z 6h muszę jechać do Krakowa(ta nasza kolej..), więc w dniu meczu byłbym dopiero jakoś po południu, czy zdąże załatwic formalności do meczu, gdy powiedzmy jest o 18/20 ?

I jeszcze, w pobliżu stadionu znajduje sie jakis Hotel aby przenocować po meczu?
Odpowiedz cytując