|
Wiem co masz na myśli pisząc, że białe i czerwone są dedykowane - ich wzór nieznacznie różni się względem katalogowego, ale mają naszywki. Zmierzam do tego, że katalogowe, niebieskie, wyjazdowe stroje są dla mnie "bardziej" dedykowane niż koszulki, w których nasi piłkarze rozgrywają mecze przy R22.
|