Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3924
Stary 27.09.2013, 18:09
Wiem co masz na myśli pisząc, że białe i czerwone są dedykowane - ich wzór nieznacznie różni się względem katalogowego, ale mają naszywki. Zmierzam do tego, że katalogowe, niebieskie, wyjazdowe stroje są dla mnie "bardziej" dedykowane niż koszulki, w których nasi piłkarze rozgrywają mecze przy R22.
Odpowiedz cytując