Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9335
Stary 27.09.2013, 17:52
KrysteQ napisał(a):Wyświetl post
Zamierzam wybrać się z kumplami na jakiś meczyk Wisełki. Podróż troche trwa, tak więc muszę wiedzieć ile przed meczem muszę być, aby w spokoju wyrobić karty kibiców, bilety, kupić jakies gadzety na mecz?

I drugie pytanie, będzie to pierwszy mecz, tak więc nie chciałbym od razu iść na młyn, ale też nie chciałbym iść na sektor na którym będzie pare osób. Chciałbym w miare blisko młynu ale nie w samym młynie, jaki sektor polecacie?
Polecam sektor G. Dobry doping, na razie mała szansa, że cały się wypełni do meczowego dnia.

Bilety ładnie schodzą. 2 dni i tydzień do meczu. Jako, że mechanizm działa tak, że im bliżej meczu, tym sprzedaż się napędza... to jest szansa na pierwsze trzy dychy w historii

30 000! Ale byłaby miazga
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Zapytaj tych, którzy karzą bogu winnych kibiców, za odpalenie racy czy zaprezentowanie oprawy.
Będzie pełno incognito.
Szkoda, że z nożownikami się nie "dogadują", bo pare setek można byłoby ich umieścić na jakimś H 23 czy gdzieś
Może u Federowicza coś ubłagają
Ostatnio edytowane przez palikot : 27.09.2013 o godz. 17:56.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując