KrysteQ napisał(a):

Zamierzam wybrać się z kumplami na jakiś meczyk Wisełki. Podróż troche trwa, tak więc muszę wiedzieć ile przed meczem muszę być, aby w spokoju wyrobić karty kibiców, bilety, kupić jakies gadzety na mecz?
I drugie pytanie, będzie to pierwszy mecz, tak więc nie chciałbym od razu iść na młyn, ale też nie chciałbym iść na sektor na którym będzie pare osób. Chciałbym w miare blisko młynu ale nie w samym młynie, jaki sektor polecacie?
|
Polecam sektor G. Dobry doping, na razie mała szansa, że cały się wypełni do meczowego dnia.
Bilety ładnie schodzą. 2 dni i tydzień do meczu. Jako, że mechanizm działa tak, że im bliżej meczu, tym sprzedaż się napędza... to jest szansa na pierwsze trzy dychy w historii
30 000! Ale byłaby miazga
aNouc napisał(a):

|
Zapytaj tych, którzy karzą bogu winnych kibiców, za odpalenie racy czy zaprezentowanie oprawy.
|
Będzie pełno incognito.
Szkoda, że z nożownikami się nie "dogadują", bo pare setek można byłoby ich umieścić na jakimś H 23 czy gdzieś

Może u Federowicza coś ubłagają
