Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 27.09.2013, 16:56
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z tym w 100%. Może to zabrzmi irracjonalnie, ale w moim odczuciu każde miejsce powyżej 5 będzie dla Wisły kolejną stagnacją, bo boss stwierdzi, że wzmocnień nie potrzeba. Na ten sezon grupa mistrzowska to jest to o czym powinniśmy myśleć. Jak na razie w każdym meczu przykładamy cegiełkę, aby się tam znaleźć. Jednak przed nami jeszcze nieco mniej niż 3/4 rundy zasadniczej. Więc wiele się może wydarzyć.

a ja mam całkiem inne wrażenie

popatrzcie na konferencje Smudy , na każdej wspomina o planowanych wzmocnieniach . To jest aż już nudne , ale on chce chyba wywołać u Cupiała podejście na zasadzie : "wzmocnienia muszą być , nie ma *** żeby ich nie było "

i nie dziwię się jeśli przy każdej możliwej rozmowie również nie wspominał " Boguś nie jest źle , ale jak dokupisz nam 3-4 zawodników to będą przed nami klękać " I od kogo jak od kogo , ale od Smudy wie że to możliwe . Już mu zresztą pokazał że potrafi uczynić "coś" z "niczego"

Co do meczu z Ruchem to typuje wygraną 1-3 . Ruch jest słaby , choć na Cichej grają bardziej ambicją niż umiejętnościami .
Odpowiedz cytując