Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 27.09.2013, 15:47
forthy napisał(a):Wyświetl post
Miśkiewicz - Stolarski, Głowacki, Chavez, Bunoza - Stjepanovic - Sarki, Garguła, Boguski, Małecki - Brożek
Całkiem fajny skład, dość ofensywny, ale czas zaczynać walczyć o pełną pulę także podczas niektórych spotkań na wyjazdach.
Zamieniłbym tu Małeckiego, który w ostatnich meczach partaczy wszystko co tylko sie da, na Guerriera, który o ile w obronie momentami koślawy, o tyle w ataku ma wiele do zaoferowania.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując