|
Ale Cupiał to część Wisły, no nie?
Brozek jest w Wiśle od szczyla. Porzucił rodzinne strony dla klubu z Krakowa.
Trudno komukolwiek bedzie sie rownac do Reymana. Jednak jesli mamy szukac legendy dla przyszłych pokolen to musimy oceniac kandydatów miarą ich czasów.
Mówisz że wazny charakter, osobowosc...pewnie oddanie barwom tez ważne. Więc pewnie sie narażę ale Małecki pasuje jak ulał. Nikt nie mówi że nie mozna być ślepym z miłości.Niewielu w dzisiejszych czasach piłkarzy tak ostetacyjnie afiszują przywiazanie do barw klubowych.
Moze za 60 lat ktos kto ogladnie derby i uslyszy tylko ....y w nasza strone i strone Małeckiego inaczej na jego osobę spojrzy. Nienawidzą go za to kim jest. Jest Wiślakiem a nie najemnikiem.
Tylko sukcesów i rozumku troszkę brak.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 27.09.2013 o godz. 12:08.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|