PhantomRanger napisał(a):

Zgadzam się z tym w 100%. Może to zabrzmi irracjonalnie, ale w moim odczuciu każde miejsce powyżej 5 będzie dla Wisły kolejną stagnacją, bo boss stwierdzi, że wzmocnień nie potrzeba. Na ten sezon grupa mistrzowska to jest to o czym powinniśmy myśleć. Jak na razie w każdym meczu przykładamy cegiełkę, aby się tam znaleźć. Jednak przed nami jeszcze nieco mniej niż 3/4 rundy zasadniczej. Więc wiele się może wydarzyć.
Co do samego Ruchu, nie zauważyłem u nich jakiegoś znaczącego progresu. Mecz pewnie do łatwych nie będzie należał, ale myślę, że spokojnie wygramy tam dwoma bramkami.
|
Dziwne, że dwa sezony poza pierwszą piątką nie skłoniły rzeczonego bossa do wzmocnienia klubu. Jest biednie i lepiej się z tym pogodzić niż snuć podobne przypuszczenia. Zresztą nie wierzę, że Cupiał jeszcze kiedykolwiek wpompuje w Wisłę naprawdę dużą kasę. Nie te czasy.
Z Ruchem będzie ciężko, jak na każdym wyjeździe. Ciułamy punkty na dużym farcie, więc remis będzie dobry.