Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 27.09.2013, 10:44
Ruch już przegrał u siebie z wcale nie lepszym Lubinem 0:2
Jak strzelali bramkę ,to co najmniej remisowali.
Spore ubytki składu w Ruchu - brak Zienia, Kuświka, Jankowskiego to problemy z przodu. W tyle zagrają chyba w najmocniejszym składzie - Malinowski za 4 żółtko pauzował chyba w Białymstoku, to się posypali - z Szyndrowskim, Stawarczykiem i Malinowskim.
W Ruchu dodatkowo fajnie gra w środku Starzyński, Surma z kolei to już niestety odcina kuponiki od swojej kariery - jest słaby, ale w Ruchu gra.
Bez napinki powinniśmy wygrać i przełamać wyjazdową niemoc, ale jeden głupi farfocel ze stałego fragmentu gry i może się skończyć gorzej.
Co do kartek - jedyne czego mógłbym się obawiać przed meczem z Legią - czerwieni dla Głowackiego. Czerwień dla Chaveza to ewentualnie przesunięcie Bunozy do środka i wpuszczenie Gueriera/Fryca na lewą obronę, a czerwień Głowy to już spory kłopot, chociaż Bunoza i Chavez w roli stoperów z Legią już sobie raz poradzili - pamiętne 4:0 sprzed 3 lat na Reymonta....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując