Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 27.09.2013, 10:09
Dariook pełna zgoda. Pamiętam jak w młodości graliśmy po 7, 8 na pełnym boisku, żadne zmęczenie, taka gra powinna być dla nich przyjemnością. A rywal powinniśmy pyknąć bez problemu, lecz zamiast tych 3 pkt wolałbym Jovanovica w meczu z Legią
.
Odpowiedz cytując