Temat
:
[10 kolejka] Ruch Chorzów - WISŁA Kraków, 28 września, godzina 18:00.
Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
Od: 10.2011
Offline
#
35
27.09.2013, 10:09
Dariook pełna zgoda. Pamiętam jak w młodości graliśmy po 7, 8 na pełnym boisku, żadne zmęczenie, taka gra powinna być dla nich przyjemnością. A rywal powinniśmy pyknąć bez problemu, lecz zamiast tych 3 pkt wolałbym Jovanovica w meczu z Legią
.
syryls
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do syryls
Znajdź inne posty napisane przez syryls