domin_czyzyny napisał(a):

No coz juz nie jest to wazne. Wazne, ze Pawel wrocil i to z jakim skutkiem.
Ja jednak jestem pewien naszej szprzeczki o Pawla ;-)
|
Skutek jest tylko pozytywem słusznej decyzji klubu. Nawet jak by grał ja Sikorski to obowiązkiem Wisły Kraków było dać mu szansę. Zresztą brat tez powinien dostac oferte.
"7 krotny mistrz Polski z Wisłą Kraków"...dla mnie to brzmi kurewsko dumnie!