Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20743
Stary 27.09.2013, 06:18
To my się razem ścieli? Jestem zdziwiony, gdyż co by nie mówić to Twój pogląd na Białą Gwiazdę odbieram pozytywnie i dlatego pewnie bym pamiętał.

Jestem też pewien że nie posądził bym Brożka o psucie atmosfery .
Z bardzo prostego powodu, gdyż jest to bajeczka wyssana z palca, wytwór wyobraźni pismaków, mający pasować do tego co hołota widzi na szklanym ekranie.

Nie trzeba być psychologiem żeby dostrzec oczywistość. Mianowicie, kto machnięcie ręką czy s.......enie poczynań kolegów nazywa psuciem atmosfery? No ci co w swoim życiu sami byli lub są zdominowani przez krótko ujmując tzw. samca alfa.

Dla osób o słabym charakterze, postawa Brożka czy Małeckiego budzi zapewne złe wspomnienia. W rzeczywistości jednak to właśnie drużyna, za szatnią pozwala im na boisku dyrygować.

Atmosferę w drużynie kreują charakterni piłkarze a nie ....y co daja się jebac na oczach tysięcy kibiców.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 27.09.2013 o godz. 06:22.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując