Proximus napisał(a):

|
A po 9 kolejce walcząca o utrzymanie Wisła Kraków jest druga w tabeli.
|
i ta (zdaniem wielu) walcząca o utrzymanie Wisła Kraków niech płynie dalej, leje wszystkich po kolei. Ja jestem za.
Mecz z Ruchem łatwy nie będzie bo się zepną, grają u siebie, dobrze, że chociaż kilka dni odpoczynku było, bo maraton był duży (7 dni - mecze).