|
Chciałoby się zwycięstwo, ale Chorzów to taki teren gdzie często wbrew logiki traciliśmy punkty. Mimo że byliśmy najlepszą ekipą w kraju, a Ruch głównie bronił się przed spadkiem. Nie ma co się spodziewać dobrej gry, ale trzeba wywalczyć zwycięstwo. Teoretycznie to jeden z 2 łatwiejszych wyjazdów jakie nas czekają tej jesieni ( drugi to Podbeskidzie). Potem będzie coraz trudniej o punkty na obcych boiskach.
|