Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 26.09.2013, 22:01
Z Ruchem tylko zwycięstwo. Dlaczego? Bo Ruch jest bardzo słaby (mimo, że wygrał w Chorzowie z Legią!). Poza tym mamy z Chorzowianami pewne rachunki do wyrównania z ostatnich kliku sezonów. No i tych remisów robi się nam paskudnie dużo. Ostatni sezon gdzie tak dużo remisowaliśmy zakończyliśmy na 8 miejscu (2006/2007, bilans 10-16-4). Na koniec sezonu marzy mi się jednak wyższa pozycja w tabeli
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując