amauri1990 napisał(a):

Dlatego - będąc na miejscu Smudy - posadziłbym Burego i zagrał na skrzydle Stolarskim. Z kim chłopak ma grać w 1. składzie jak nie z Ruchem - to po pierwsze. Różnica w defensywie pomiędzy Łukaszem a Pawłem nie jest taka duża, ten pierwszy daje więcej z przodu. A wobec miernej obrony Ruchu ten potencjał ofensywny nie jest nam aż tak potrzebny jak na Legię 
Sposobem w Warszawkę, uniknąć kartki do Burego i zaliczyć 3 punkty - to jest cel na sobotę.
Kartka dla Nalepy - na dobrą sprawę nie ma większego wpływu na mecz z Legią. Wróci Chrapek, więc "Nalepka" w pierwszym składzie nie zagra. Wiadomo, lepiej mieć go na ławce niż nie mieć (ewentualna kontuzja środkowego obrońcy) ale i tą dziurę da się załatać innymi zawodnikami.
|
I w tych kwestiach bym się absolutnie zgodził. Pytanie tylko czy chcesz ustawić drużynę z 2 czy 1 defensywnym pomocnikiem

. Ale nawet przy dwóch defensywnych może być sensowniej wyjść ze Stolarskim na prawej obronie i Nalepą ze Stjepanoviciem w środku.
Nb. ktoby kiedykolwiek pomyślał, że Łukasz Burliga, ogrywany bez większych problemów przez zawodników Drutexu Bytów w PP będzie tak kluczowym zawodnikiem czołowej ekipy ekstraklasy
