Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 26.09.2013, 21:28
Jak środek pola będzie u nas dobrze funkcjonował, to myśle będzie easy, bo defensywa Ruchu jest krótko mówiąc słaba. Nie wiem czy nie słabsza niż craxy.

Odpowiedz cytując