Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 26.09.2013, 20:47
Bik napisał(a):Wyświetl post
Przed meczem z Legią to już będzie wiedział co zrobić komu dać
Dlatego - będąc na miejscu Smudy - posadziłbym Burego i zagrał na skrzydle Stolarskim. Z kim chłopak ma grać w 1. składzie jak nie z Ruchem - to po pierwsze. Różnica w defensywie pomiędzy Łukaszem a Pawłem nie jest taka duża, ten pierwszy daje więcej z przodu. A wobec miernej obrony Ruchu ten potencjał ofensywny nie jest nam aż tak potrzebny jak na Legię

Sposobem w Warszawkę, uniknąć kartki do Burego i zaliczyć 3 punkty - to jest cel na sobotę.

Kartka dla Nalepy - na dobrą sprawę nie ma większego wpływu na mecz z Legią. Wróci Chrapek, więc "Nalepka" w pierwszym składzie nie zagra. Wiadomo, lepiej mieć go na ławce niż nie mieć (ewentualna kontuzja środkowego obrońcy) ale i tą dziurę da się załatać innymi zawodnikami.
Odpowiedz cytując