Bik napisał(a):

Przed meczem z Legią to już będzie wiedział co zrobić komu dać
|
Np. czerwień dla Osmana, co by kompletnie rozsypać naszą defensywę

. Poza tym zagrożeni są Burliga i Nalepa, ale akurat na ich pozycje mamy zastępców (a przynajmniej jednego, jeżeliby założyć, że z Legią zagramy jednym defensywnym).