Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 26.09.2013, 20:43
Bik napisał(a):Wyświetl post
Przed meczem z Legią to już będzie wiedział co zrobić komu dać
Np. czerwień dla Osmana, co by kompletnie rozsypać naszą defensywę . Poza tym zagrożeni są Burliga i Nalepa, ale akurat na ich pozycje mamy zastępców (a przynajmniej jednego, jeżeliby założyć, że z Legią zagramy jednym defensywnym).
Odpowiedz cytując