Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 26.09.2013, 20:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
I liczyc na potknięcie Górnika....

Dajmy sobie może na razie spokój z szukaniem lidera.

.
Być może masz rację , jednak w podświadomości to siedzi... Każdy z nas jest głodny tych zwycięstw.Ostatnie dwa sezony nie należały do udanych więc po kilku dobrych występach apetyt rośnie...Ale jak to mówił Smuda skupiamy się na najbliższym meczu. Łatwo nie będzie.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując