FraMat napisał(a):

I liczyc na potknięcie Górnika....
Dajmy sobie może na razie spokój z szukaniem lidera.
.
|
Być może masz rację , jednak w podświadomości to siedzi... Każdy z nas jest głodny tych zwycięstw.Ostatnie dwa sezony nie należały do udanych więc po kilku dobrych występach apetyt rośnie...Ale jak to mówił Smuda skupiamy się na najbliższym meczu. Łatwo nie będzie.