Dariook napisał(a):

W lecie 2011 lub zima 2011/2012 stales na stanowisku, ze Brozek nie powinien do nas wracac, gdyz nie powinien wchodzic drugi raz do tej samej rzeki, ze powroty do nas nie byly udane, ze psułby atmosfere.
Nie chce mi sie szukac, ale sytuacji jestem pewny na 100%, nawet wtedy sie z Toba pierwszy raz scialem. Pozniej nie bylo za duzo okazji do spiec
Pamietam to, bo sie zdziwilem jak nagle zostales zwolennikiem powrotu Brozka. Suma sumarum dobrze ze zmieniles zdanie, inni zmienili zdanie dopiero jak Pawel wladowal 5 bramek w lidze.