serek.c2 napisał(a):

Nie , mgła. Nie słyszałeś nigdy komunikatu ,że zamknęli lotnisko w Balicach z powodu mgły i nie mogą startować ani lądować żadne samoloty ? Już pomijam fakt ,że Balice to lotnisko z prawdziwego zdarzenia ,wyposażone we wszystkie urządzenia naprowadzające ,a mimo wszystko gdy jest mgła jest bezwględnie zamykane.W takich warunkach jest zakaz lądowania i każdy kto się kieruje zdrowym rozsądkiem o tym wie, mimo że Balice są zapewne 10 razy lepiej wyposażone niż lotnisko w Smoleńsku.