DJ Hazel napisał(a):

|
Mam nadzieje ,że Ślązeczek ogra Legie w sobotę my Ruch no i za tydzień po meczu z warszawiakami będziemy mogli na stadionie zaśpiewać już w pełni zasłużenie"lidera mamy..."! Żeby jednak myśleć o tym co będzie za tydzień trzeba zapunktować przy Cichej.
|
I liczyc na potknięcie Górnika....
Dajmy sobie może na razie spokój z szukaniem lidera.
Wisła osiąga i tak wyniki ponad stan i Cupiał gotów uwierzyć, że nie trzeba żadnych wzmocnień.
Mieliśmy do tej pory dużo szczęścia, a pewna druzyna pokazała, że wystarczy odpowiedzieć presingiem na nasz presing i wcale nie musimy wygrywać, bo co z tego, że jest presing jak brakuje jakości.
Zarówno tej indywidualnej jak i drużynowej.
W meczu w Chorzowie każde rozstrzygnięcie jest możliwe.
Zaówno nasze zwycięstwo jak i wysoka porażka. Popatrzcie, co spotkało wrocławian, choć między Śląskiem, a drużyną Stawowego jest przepaść jakości.