Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 26.09.2013, 19:19
1) Ruch ma najgorszą obronę w lidze (choć oczywiście ma na to wpływ pojedyncze 0:6 z Jagiellonią). Jednak u siebie do tej pory (za wyjątkiem meczu z Zagłębiem) zawsze bramkę strzelali i nie tracili więcej niż jednej; stąd na Cichej nie sądzę, aby dali się łatwo ograć.
2) Ruch ma średnią 1 bramki na mecz (w pięciu meczach strzelali dokładnie jedną, w dwóch dwie, w dwóch zero)
3) W Ruchu ciągle gra Zieniu, który jest niezwykle groźny przy stałych fragmentach gry.
4) A te stałe fragmenty są pewne, gdyż będzie grał Chavez. Uważam go za dobrego zawodnika, jestem przeciwny wyrzucaniu go, ale nie da się zaprzeczyć, że często gra z przekroczeniem przepisów.

Osobiście zagrałbym: Miśkiewicz - Bunoza, Chavez, Głowacki, Burliga - Stjepanović, Stolarski - Małecki, Garguła, Boguski - Brożek. W ten sposób niewiele się zmienia, Paweł ma szansę ograć się przy bardziej doświadczonym Ostoji na środku, a zarazem mamy w odwodzie dobrych graczy (Donald i Sarki) do wpuszczenia na podmęczonych i nienajwyższej klasy bocznych obrońców Ruchu.

Czyli - zaczynamy od: asekurujemy się na tyle, by bramki nie stracić, choć ciągle mamy potencjał na szybkie kontry. Potem trener może reagować zależnie od wyniku - przegrywamy: przechodzimy w bardziej ofensywne ustawienie z Sarkim (za któregoś z DM), remisujemy - czekamy chwilę i wymieniamy skrzydła; wygrywamy, idziemy lekko za ciosem.

Summa summarum - 1:2 dla Wisły.
Odpowiedz cytując