Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 26.09.2013, 18:38
Mam nadzieje ,że Ślązeczek ogra Legie w sobotę my Ruch no i za tydzień po meczu z warszawiakami będziemy mogli na stadionie zaśpiewać już w pełni zasłużenie"lidera mamy..."! Żeby jednak myśleć o tym co będzie za tydzień trzeba zapunktować przy Cichej. A zadanie to wcale nie musi być łatwe. Na wyjazdach w tym sezonie wybitnie nam nie idzie. Nie zagra Jovanović. Myślę,że Bunoza powinien pozostać na lewej stronie a do środka dać jednak Chaveza choć jego gra... może wiązać się z zawałem serca dla oglądających. Co by nie mówić będzie ciężko wierzę jednak w zwycięstwo !
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując