|
Nam to brakuje przede wszystkim dwóch wysokiej klasy skrzydłowych... z resztą - brakuje nam porządnych zawodników na każdą pozycję ( no - może w tej chwili na bokach obrony mamy względny spokój )...
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez BlurgH : 26.09.2013 o godz. 18:24.
|