Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 26.09.2013, 17:14
Korbit napisał(a):Wyświetl post
Moim zdanie czeka nas najcięższy mecz w sezonie!
albo mi się wydaje , albo każdy nasz następny mecz jest :

a) najcięższy w sezonie
b) weryfikacją potencjału
c) generalnym sprawdzianem
d) meczem prawdy

za dużo powtarzaniach tych sloganów. Za dużo osób ( nie wśród naszych kibiców )liczy na potknięcie Wisły i Smudy aby jednak ich przedsezonowe przewidywania o naszym spadku się mogą sprawdzić . A tu proszę , ciągle nad Wami

Liczę na wygraną, górujemy nad ekipą Ruchu w zbyt wielu aspektach . I dobrze że ostatnio Ruch wygrał na Widzewie , bo będą mniej "żądni " zwycięstwa niż jeszcze jakiś czas temu .
Odpowiedz cytując