Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4259
Stary 26.09.2013, 16:29
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Obrazek akurat dość zabawny. Najzabawniejsze jest jednak to, że podobny można wrzucić o drugiej z komisji, którą również prześwietlono w ostatnich dniach efektem czego wysnuć można wniosek, że jedni są warci drugich. Spadochroniarze krytykują oponentów, a znawcy od wybuchów w stodole odpowiadają im vice versa. Kto na tym korzysta? Państwo na literę R...
Chyba kolego zwariowałeś. Zeby uznanych w świecie specjalistów porównywać do nikomu nie znanych politruków. Dodaj jeszcze jak zwykle że jesteś obiektywny
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując