Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4910
Stary 26.09.2013, 13:14
Tak jeszcze dodam w temacie dla kolegi z Poznania.

Proponuję poszukać w czeluściach koszernego internetu reakcję na jakiekolwiek kary dla Wisły (finansowe oraz zamykanie części trybun).
Tylko ostrzegam bo ekran może być zachlapany koszernym jogurtem pozostałym po gromadnym spuszczaniu się z radości.

No a potem chwila zastanowienia czy Wiślak powinien żałować czegokolwiek co się dzieje z drugiej strony Błoń
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując