Tak jeszcze dodam w temacie dla kolegi z Poznania.
Proponuję poszukać w czeluściach koszernego internetu reakcję na jakiekolwiek kary dla Wisły (finansowe oraz zamykanie części trybun).
Tylko ostrzegam bo ekran może być zachlapany koszernym jogurtem pozostałym po gromadnym spuszczaniu się z radości.
No a potem chwila zastanowienia czy Wiślak powinien żałować czegokolwiek co się dzieje z drugiej strony Błoń
