|
Ruch wcael nie gra lepiej jak za Zielińskiego.
W meczu np z Jagą, w pierwszych 15 minutach Ruch grał bardzo dobrze, ale stracony gol z winy mlodej defensywy wszystko zniweczył i się posypało...
Z Widzewem szału nie grali, masa błędów w obronie, chaos w ataku.
Myślę, że w tym meczu nie stracimy bramki, a coś uda się strzelić...jedynie bałbym się stałych fragmentów gry. Ale wraca Bunoza, jest Głowacki z Chavezem...powinno być dobrze.
Jak dla mnie obrona Burliga - Głowacki - Chavez - Bunoza to optymalne zestawienie.
stawiam na Ruch 0:2 Wisła
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli
Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.
Jacek Kaczmarski
|