|
Mam nadzieję że wyjdziemy Małeckim , Gułą, Ostoją, Boguskim i Sarkim w linii pomocy. Pomimo ofensywnych zapędów Ostoi chyba nie ma sensu grać dwoma DP. Jeżeli strzelimy pierwsi to pewnie wygramy, w przypadku bramki ruchu, będę modlił się o remis, bo z broniącymi się pełną jedenastką będziemy mieć problem.
Przechodząc płynnie to meczu z legią, nie wiem czy Stolarski nie będzie lepszy niż Burliga na Żyro który zagrał bardzo dobrze z Jaga wkręcając Tosika jak chciał.
|