Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.09.2013, 11:22
Mam nadzieję że wyjdziemy Małeckim , Gułą, Ostoją, Boguskim i Sarkim w linii pomocy. Pomimo ofensywnych zapędów Ostoi chyba nie ma sensu grać dwoma DP. Jeżeli strzelimy pierwsi to pewnie wygramy, w przypadku bramki ruchu, będę modlił się o remis, bo z broniącymi się pełną jedenastką będziemy mieć problem.

Przechodząc płynnie to meczu z legią, nie wiem czy Stolarski nie będzie lepszy niż Burliga na Żyro który zagrał bardzo dobrze z Jaga wkręcając Tosika jak chciał.
Odpowiedz cytując