Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.09.2013, 10:35
Mam dość remisów. Wiem, nie wolno się podpalać i szanować każdy punkt ale bez przesady. W tym sezonie widzę w drużynie to czego nie było od dłuższego czasu( nie pamiętam ile), a mianowicie styl. Jest taki jaki widzimy ale jest, nie ma grania na udo, czyli się udo albo nie udo. Z takim Ruchem, przy pełnej koncentracji i wyjściu jak na mecz o życie inny wynik jak zwycięstwo, będzie zaskoczeniem.

Czeka nas trzeci mecz w maratonie kilku spotkań. Nie sądzę aby przeciwnik, był kondycyjnie przygotowany lepiej od nas. Wypoczęty Bunoza, forma Brożka i coraz lepsza gra Chrapka, nie wspominając o Głowackim powinno wystarczyć.

Najcięższy wyjazd już był po drugiej łąki, gdzie na zawodnikach ciążyła potężna presja. Teraz, muszą potwierdzić formę. Mam nadzieję, że nie powtórzy się mecz w Szczecinie ale Pogoń to całkiem inna półka w tym sezonie.
Odpowiedz cytując