Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.09.2013, 10:23
Kolejny ciężki wyjazd. Ruch po zmianie trenera i niezłych dwóch ostatnich wynikach na pewno poczuł się mocny. Marzy mi się i biorę w ciemno naszą wygraną 0:1, ale rozum podpowiada, że sukcesem będzie remis.

Przed meczem z Legią zagrożeni w naszym zespole będą Michał Nalepa i Łukasz Burliga. Tego pierwszego raczej zastąpi powracający do gry Stjepanović, gorzej z tym drugim. Mam nadzieję, że Bury się nie wykartkuje, bo wtedy na Legię trzeba będzie wystawić Stolarskiego lub Fryca (nie do końca wiadomo w jakiej są formie i czy staną na wysokości zadania w takim meczu jak ten z Legią).

edit: z Ruchem nie zagra Chrapek, więc możliwe że wyjdziemy dwoma defensywnymi pomocnikami Nalepa - Stjepanović.
Odpowiedz cytując