Wyświetl pojedynczy post
Korbit
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.09.2013, 09:56
Moim zdanie czeka nas najcięższy mecz w sezonie! na cichej zawsze nam się źle grało, a to dlatego, że na mecz z nami czy ległą Ruch spina się i gra na 110% możliwości. Dodatkowo niebiescy potrzebują pkt jak wody. Liczę na zmysł trenerski Smudy, ażeby namówił do walki Sarkiego bo wiele zależeć będzie w tym meczu od skrzydeł albowiem będziemy pewnie grać z kontrataku. Liczę też na umiejętną grę zawodników ofensywnych aby potrafili wykorzystać umiejętności i utrzymali piłkę z przodu. W tym meczu w pomocy widzę Donalda, jego szybkość i robienie zamieszania może dać nam sytuacje, no i Paweł Brożek - nie potrzeba mu jak dawniej 20 okazji żeby wykorzystał jedną, czuję, że nawet nieliczne sytuacje przeobrażą się w bramki, bo jesteśmy zabójczo skuteczni ostatnio. Mój typ: 0:2 dla Wisełki po ciężkim meczu bez kontuzji i wielu kartek
Odpowiedz cytując