Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8891
Stary 25.09.2013, 23:49
Rozumiem elemencie Twój pogląd, ale argumenty niekoniecznie do mnie trafiają. Czy ze względu na to, iż obecnie Wiślacy pobierają wynagrodzenia jak KAŻDY profesjonalny piłkarz na świecie (w 30ych-40ych latach niekoniecznie było to normą) nie mogą być legendami? Czyli zamykamy panteon legend do ery Cupiała, bo pojawiły się większe pieniądze? Albo jeszcze wcześniej, bo piłkarze zaczęli grać za pieniądze jak profesjonaliści już za prlu?

Akurat Paweł Brożek i Głowa nie raz, nie dwa i nie 10 pokazywali swoje przywiązanie do Wisły. Myślę, iż można ich rozpatrywać w kontekście legend.
Odpowiedz cytując