cfa napisał(a):

Marcelo jako legenda no nie bardzo chyba,
|
Ja to odbieram w ten sposób, że nie wystarczy strzelić bramkę Legii, czy zostać wybranym do 11 kolejki, pocałować Białą Gwiazdę, czy pokazać VV w stronę Kibiców. Tu trzeba czegoś więcej, poświęcenia nie tylko na boisku, przywiązania do barw nie tylko przez 90 minut. Na LEGENDĘ pracuje się przez wiele lat swoją postawą również poza boiskiem tak aby w przyszłości młodzi kibice Białej Gwiazdy mogli brać wzór z takiej postaci..