Też mnie telepie jak go czytam. Ignor szmacie za plucie na bohaterów Wisły.
PS: O, ktoś wpisał.. Marcelo jako legenda Wisły. Za niedługo co drugi piłkarz będzie stawać się legendą, wystarczy zagrać w klubie 3 lata, rozegrać 50 spotkań i strzelić 10 bramek. Jak przystało na legendę parę razy poklepał i pocałował herb PSV. A potem będzie całować herb innego klubu jak przystało na legendę PSV. A jak wróci do Santosu i jego pocałuje.
To już za dużo jak dla mnie.

Dziękuje, do widzenia.