Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8884
Stary 25.09.2013, 20:18
Też mnie telepie jak go czytam. Ignor szmacie za plucie na bohaterów Wisły.

PS: O, ktoś wpisał.. Marcelo jako legenda Wisły. Za niedługo co drugi piłkarz będzie stawać się legendą, wystarczy zagrać w klubie 3 lata, rozegrać 50 spotkań i strzelić 10 bramek. Jak przystało na legendę parę razy poklepał i pocałował herb PSV. A potem będzie całować herb innego klubu jak przystało na legendę PSV. A jak wróci do Santosu i jego pocałuje.
To już za dużo jak dla mnie. Dziękuje, do widzenia.
Ostatnio edytowane przez element : 25.09.2013 o godz. 20:24.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując