Wyświetl pojedynczy post
Jędruś
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8881
Stary 25.09.2013, 18:40
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Kwestia gustu. Dla każdego słowo 'legenda' ma troche inne znaczenie.

A skoro napisałeś, że Głowacki może tak, to czemu Żurawski nie? Obaj w pewnym momencie opuścili Wisłe i obaj wrócili.

Jak sam wspomniałeś, kwestia gustu. Ogólnie, wolę obrońców czy też pomocników grających czy to "z zębem", czy ostrzej, czy też z poświęceniem. Dlatego tak, a nie inaczej.
Odpowiedz cytując