St Yabol napisał(a):

Kwestia gustu. Dla każdego słowo 'legenda' ma troche inne znaczenie.
A skoro napisałeś, że Głowacki może tak, to czemu Żurawski nie? Obaj w pewnym momencie opuścili Wisłe i obaj wrócili.
|
Jak sam wspomniałeś, kwestia gustu. Ogólnie, wolę obrońców czy też pomocników grających czy to "z zębem", czy ostrzej, czy też z poświęceniem. Dlatego tak, a nie inaczej.