Karherop napisał(a):

z wypowiedzi Probierz z Wisła TV jasno wynika że powiedział " pracy sędziego " a nie błędów
masz źródło tej wypowiedzi czyt ktoś dopuścił się przekłamania ?
|
zacytowałem z oficjalnej
Probierz: Kiedyś porażka musiała przyjść
www.wisla.krakow.pl napisał(a):
|
Na pytanie, czy czerwona kartka dla Frankowskiego zmieniła oblicze meczu, odpowiedział: „Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie” – skomentował. „Po to też trenujemy, aby czasem w dziesięciu umieć się wybronić, tutaj zabrakło nam trochę cwaniactwa i doświadczenia” – kontynuował.
|