Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 25.09.2013, 17:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
z wypowiedzi Probierz z Wisła TV jasno wynika że powiedział " pracy sędziego " a nie błędów

masz źródło tej wypowiedzi czyt ktoś dopuścił się przekłamania ?
zacytowałem z oficjalnej
Probierz: Kiedyś porażka musiała przyjść

www.wisla.krakow.pl napisał(a):
Na pytanie, czy czerwona kartka dla Frankowskiego zmieniła oblicze meczu, odpowiedział: „Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie” – skomentował. „Po to też trenujemy, aby czasem w dziesięciu umieć się wybronić, tutaj zabrakło nam trochę cwaniactwa i doświadczenia” – kontynuował.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując