Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 25.09.2013, 16:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Opinia Probierza o arbitrze:

Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie.

Bufon.
Mówi, że nie jest od oceniania, ale już ocenił, że to był błąd.
z wypowiedzi Probierz z Wisła TV jasno wynika że powiedział " pracy sędziego " a nie błędów

masz źródło tej wypowiedzi czyt ktoś dopuścił się przekłamania ?
Odpowiedz cytując