FraMat napisał(a):

Opinia Probierza o arbitrze:
Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie.
Bufon.
Mówi, że nie jest od oceniania, ale już ocenił, że to był błąd.
|
z wypowiedzi Probierz z Wisła TV jasno wynika że powiedział " pracy sędziego " a nie błędów
masz źródło tej wypowiedzi czyt ktoś dopuścił się przekłamania ?