Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24140
Stary 25.09.2013, 16:18
Tyle że jeden główny gracz nic od nas nie chce poza współpracą, a reszta chce nas wydymać ile wlezie. Taka subtelna różnica.

kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Jak zwykle zero argumentów. Od dzieci w przedszkolu mógłbyś się wiele nauczyć. Jednak to prawda, że PoPis to w większości podstawowe wykształcenie.
Za to prawicowcy z KNP postulują ugłaskiwać ruskich, pomysł wysoko wykształconych . Kompromitacja, przybij prawicowcu piątkę z millerem
Ostatnio edytowane przez Drozd : 25.09.2013 o godz. 16:24.
Hej Nasz TS !!