Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24139
Stary 25.09.2013, 15:55
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli wszyscy w KNP są tacy mądrzy to całe szczęście, że nie mają szans na sprawowanie władzy. Takimi tekstami o pokerowej twarzy możesz dzieci w przedszkolu przekonywać. Widać że strach i poddańczość wobec ruskich aż ci się uszami wylewa. Podziękuj im że płacimy 500$ a nie 1000$. Co za indywiduum, wasal-prawicowiec
Tu nie od poddanczosc wzgledem ruskich a o postkolonialny system myslenia kasty rzadzacej chodzi. Polityka zagraniczna w naszym wydaniu(?) polega raczej na wyslugiwaniu sie Waszyngtonowi albo Berlinowi bez jakiejkolwiek dalekosieznej wizji na jakiekolwiek zdobycze dla Polski. Juz to tyle razy przerabialismy, ze mocarstwa graja nanmi jak pionkiem a jak sie znudzi to wyrzucaja bez zalu. Ale nie, naszym "politykom" obce jest pojecie nauki na bledach i dalej nie widza interesu kraju jako suwerennego i niepodleglego panstwa tylko jako "przydupasa" jakiegos glownego gracza.